W dniach 18-20 Kwietnia Kino będzie nieczynne.Locke

Locke

„LOCKE”/dramat,thriller/ Ivan Locke ma idealną rodzinę, świetną pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Jeden telefon zmusza go do podjęcia decyzji, która stawia wszystko na jednej szali. "Locke" przykuwa uwagę dramatyczną ludzką historią o tym, jak życie jednego człowieka bezpowrotnie się zmienia w ciągu jednej nocy podczas jazdy samochodem z Birmingham do Londynu.

Czytaj więcej

Anioł Śmierci

Anioł Śmierci

„ANIOŁ ŚMIERCI”/dramat, historyczny/ Argentyna, 1960r. Sympatyczna rodzina z trójką dzieci, jadąca objąć w spadku po zmarłych rodzicach hotel, spotyka na pustynnej drodze przystojnego, kulturalnego Niemca. Nieznajomy z łatwością nawiązuje z nimi kontakt. Szczególnym zainteresowaniem obdarza on, mającą problemy ze wzrostem, córeczkę poznanego małżeństwa oraz mające narodzić się niebawem bliźnięta. Przedstawiając się jako lekarz – specjalista od genetyki, oferuje swoją pomoc. Tak, z pozoru niewinnie, rozpoczyna się mrożące krew w żyłach, spotkanie z potworem. Tajemniczym gościem okazuje się bowiem jeden z najbardziej poszukiwanych zbrodniarzy wojennych – Josef Mengele.

Czytaj więcej

Droga do zapomnienia

Droga do zapomnienia

„DROGA DO ZAPOMNIENIA”/dramat, biograficzny/ Zdobywcy Oscarów Colin Firth i Nicole Kidman w ekranizacji bestsellerowej powieści o odwadze i nadzwyczajnej sile miłości.

Czytaj więcej

Grand budapest Hotel

Grand budapest Hotel

„GRAND BUDAPEST HOTEL”/dramat,komedia/ Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.

Czytaj więcej

Przyjaciele kina Pionier

  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier: Kino solo
Do góry