W dniach 18-20 Kwietnia Kino będzie nieczynne.Imigrantka

Imigrantka

„IMIGRANTKA”/melodramat/ Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno (Joaquin Phoenix), który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona – Orlando (Jeremy Renner), który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.

Czytaj więcej

Amazonia, przygody małpki Sai (PRZED premiera 3D,)

Amazonia, przygody małpki Sai (PRZED premiera 3D,)

AMAZONIA.PZYGODY MAŁPKI SAI”/familijny,przygodowy/ Sai, (film jest bez dubbingu, gdyż w filmie nie ma w ogóle dialogów) Wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

Czytaj więcej

Locke

Locke

„LOCKE”/dramat,thriller/ Ivan Locke ma idealną rodzinę, świetną pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Jeden telefon zmusza go do podjęcia decyzji, która stawia wszystko na jednej szali. "Locke" przykuwa uwagę dramatyczną ludzką historią o tym, jak życie jednego człowieka bezpowrotnie się zmienia w ciągu jednej nocy podczas jazdy samochodem z Birmingham do Londynu.

Czytaj więcej

Anioł Śmierci

Anioł Śmierci

„ANIOŁ ŚMIERCI”/dramat, historyczny/ Argentyna, 1960r. Sympatyczna rodzina z trójką dzieci, jadąca objąć w spadku po zmarłych rodzicach hotel, spotyka na pustynnej drodze przystojnego, kulturalnego Niemca. Nieznajomy z łatwością nawiązuje z nimi kontakt. Szczególnym zainteresowaniem obdarza on, mającą problemy ze wzrostem, córeczkę poznanego małżeństwa oraz mające narodzić się niebawem bliźnięta. Przedstawiając się jako lekarz – specjalista od genetyki, oferuje swoją pomoc. Tak, z pozoru niewinnie, rozpoczyna się mrożące krew w żyłach, spotkanie z potworem. Tajemniczym gościem okazuje się bowiem jeden z najbardziej poszukiwanych zbrodniarzy wojennych – Josef Mengele.

Czytaj więcej

Droga do zapomnienia

Droga do zapomnienia

„DROGA DO ZAPOMNIENIA”/dramat, biograficzny/ Zdobywcy Oscarów Colin Firth i Nicole Kidman w ekranizacji bestsellerowej powieści o odwadze i nadzwyczajnej sile miłości.

Czytaj więcej

Grand budapest Hotel

Grand budapest Hotel

„GRAND BUDAPEST HOTEL”/dramat,komedia/ Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.

Czytaj więcej

Przyjaciele kina Pionier

  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier: Kino solo
Do góry