W dniach 18-20 Kwietnia Kino będzie nieczynne.Amazonia, przygody małpki Sai (PRZED premiera 3D,)

Amazonia, przygody małpki Sai (PRZED premiera 3D,)

AMAZONIA.PZYGODY MAŁPKI SAI”/familijny,przygodowy/ Sai, (film jest bez dubbingu, gdyż w filmie nie ma w ogóle dialogów) Wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

Czytaj więcej

Locke

Locke

„LOCKE”/dramat,thriller/ Ivan Locke ma idealną rodzinę, świetną pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Jeden telefon zmusza go do podjęcia decyzji, która stawia wszystko na jednej szali. "Locke" przykuwa uwagę dramatyczną ludzką historią o tym, jak życie jednego człowieka bezpowrotnie się zmienia w ciągu jednej nocy podczas jazdy samochodem z Birmingham do Londynu.

Czytaj więcej

Anioł Śmierci

Anioł Śmierci

„ANIOŁ ŚMIERCI”/dramat, historyczny/ Argentyna, 1960r. Sympatyczna rodzina z trójką dzieci, jadąca objąć w spadku po zmarłych rodzicach hotel, spotyka na pustynnej drodze przystojnego, kulturalnego Niemca. Nieznajomy z łatwością nawiązuje z nimi kontakt. Szczególnym zainteresowaniem obdarza on, mającą problemy ze wzrostem, córeczkę poznanego małżeństwa oraz mające narodzić się niebawem bliźnięta. Przedstawiając się jako lekarz – specjalista od genetyki, oferuje swoją pomoc. Tak, z pozoru niewinnie, rozpoczyna się mrożące krew w żyłach, spotkanie z potworem. Tajemniczym gościem okazuje się bowiem jeden z najbardziej poszukiwanych zbrodniarzy wojennych – Josef Mengele.

Czytaj więcej

SARILA: Podróż do krainy legend

SARILA: Podróż do krainy legend

„SARILA: PODRÓŻ DO KRAINY LEGEND”/animacja, przygodowy/ Kiedy za sprawą złych mocy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jednym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila. Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, wspierani przez młodego czarodzieja Markussiego, psotnego leminga oraz zaprzęg wesołych psów husky. Czy bohaterom uda się dotrzeć do skrytej pośród lodowców krainy, do której wejście – jak głosi legenda – mogą odnaleźć wyłącznie osoby o dobrym i czystym sercu?

Czytaj więcej

Droga do zapomnienia

Droga do zapomnienia

„DROGA DO ZAPOMNIENIA”/dramat, biograficzny/ Zdobywcy Oscarów Colin Firth i Nicole Kidman w ekranizacji bestsellerowej powieści o odwadze i nadzwyczajnej sile miłości.

Czytaj więcej

Grand budapest Hotel

Grand budapest Hotel

„GRAND BUDAPEST HOTEL”/dramat,komedia/ Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.

Czytaj więcej

Przyjaciele kina Pionier

  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier
  • Przyjaciele kina Pionier: Kino solo
Do góry